top of page
Deltatek Eski Fuar.jpg

TARİHÇE

Untitled-1.jpg
Logolar.png

1989 - Kuruluş

1989 yılında kurulan, asansör buton ve butonyer üretimi ile faaliyetlerine başlayan firmamız, daha sonraki yıllarda ürün yelpazesine asansör buton ve butonyerleri, asansör aşırı hız regülatörleri ve asansör otomatik kapı mekanizmalarını eklemiştir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak adına AR-GE, Üretim, Kalite Yönetim, Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerin tamamına önem vermekte ve sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir.

1993 yılında, asansör yarı otomatik kapı kilidi imalatı ve ihracat satışları başladı.

Firmamız 1993 yılında, ileriki yıllarda firmamızı bu ürün dalında Türkiye sektöründe lider markaya taşıyacak olan Asansör Yarı Otomatik Kapı Kilidi üretimine başlamıştır. Üretimine başladıktan kısa süre içerisinde ilk ihracatını gerçekleştirerek dünyaya açılmaya başlamıştır.

Milenyuma girerken.

1987 yılında yayınlanan ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Standardına firmamız 1998 yılında entegrasyonuna başlayarak belgeyi almaya hak kazanmıştır. Böylelikle sektörde kalite standartlarını ISO 9001 esaslarına göre oluşturan öncü firmalardan biri olup, bu konuda bu güne kadar çok büyük tecrübeler kazanarak müşteri ve kalite memnuniyetinin en üst seviyede tutmayı başardık.

2000ler.

2009 yılında yeni yerimize taşınarak üretim alanımızı 2000 m² çıkarttık. Yeni yerimizde kurduğumuz AR-GE departmanı ile ürün geliştirme konusunda önemli adımlar atarak sektörde kaliteli ürün arayan paydaşların ilk tercihleri arasında yer almaya devam etmiştir.

2014; yeni bir bir markanın aramıza katılışı.

2010 yılında asansör aşırı hız regülatörü üretimi yapmak amacı ile kurulan Lifsor Asansör markasını 2014 yılında bünyemize katarak ürün yelpazemizi genişletmiş ve asansör aşırı hız regülatörü / alt gergi mekanizması konusunda sektöründe aranan markalar arasına girmeyi başardık. 

2015; yeni bir kurumsal kimlik, yeni bir ürün; asansör otomatik kapı mekanizması

Sektöründe hem yerel hem de global pazarda etkin bir firma haline gelmek amacıyla 2015 yılında markamız ve logomuz değişerek DELTATEK & LIFSOR ismi ile güncel halini almış ve daha etkin bir kurumsal kimlik kazanmıştır. Ayrıca geçmişten gelen asansör kapı kilidi ve güvenliği tecrübesini AR-GE çalışmalarına başladığı asansör otomatik kapı mekanizması ürününe aktararak ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Dünya çapında 60'tan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz.

2017 yılı 2. çeyreğinde yeni yönetim kadrosu ve ortaklık yapısı yeniden şekillendirmiştir. Bünyesine kattığı yeni makine ve teçhizatlar ile üretim kapasitesini büyütüp, orta vadeli planlarının yatırımını yapmaya başlamıştır.

bottom of page