top of page

    Kişisel Bilgiler

Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

    Telif

Telif hakkı DELTATEK & LİFSOR'a aittir. Tüm haklar saklıdır.

    Logolar ve görseller

Sitemizde yayınlanan tüm logolar, görseller . marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar

    Bilgiler

Tüm bilgiler DELTATEK & LİFSOR tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

    Ürünler

Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. DELTATEK & LİFSOR dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

bottom of page